Merak Ettiğiniz Soruların Cevaplarına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Dijital menüleriniz yönetim paneli üzerinden ekleme yapılabildiği için, ürünlerinizi panel üzerinden sizlerde rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Menünüz dijital olarak internet üzerinden yayınlandığı için 3 Aylık, 6 Aylık veya 12 Aylık olarak paketlerden birini satın alarak yenilemesi yapılmaktadır.

Hayır. Maliyetlerinizi minimuma indirme politikamız dolayısıyla hosting için hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Siz tüm bilgileri ilettikten sonra pdf menülerinizi 24 saat içerisinde, dinamik site menülerinizi 3 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

7/24 Destek hattımıza her zaman ulaşabilirsiniz.

İşlemleriniz tamamlandıktan sonra sizlere yönetim paneli bilgilerini iletiyoruz. Yönetim paneli üzerinden menünüze müdahale edebilirsiniz. Ürün ekleme, düzenleme ve silme gibi işlemleri panel üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Size uygun olan paketi seçtikten sonra Satın Al butonuna basarak, ürünü satın alabilirsiniz. Ödemelerinizi isterseniz EFT/Havale yönetimi ile, isterseniz Kredi Kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra sizlerle iletişime geçiyoruz. Süreç bundan sonra başlamış oluyor.

Hayır kredi kartı bilgileriniz asla sistemimiz tarafından kayıt altına alınmaz. Her ödemeyi sizin tarafınızdan manuel olarak tekrar yapmanız gerekmektedir.

Evet, Lütfen bu ödeme yöntemini kullanıyorsanız dekontu bize Mail üzerinden veya Whatsapp üzerinden göndermeyi unutmayın.

QR Menü Paketlerde belirtilen haricinde ekstra ücret talep edilmemektedir. Eğer Menunüzü İngilizce çevirisi talep ederseniz ekstra ücretlendilir.

Evet yapmış olduğunuz tüm ödemeler için faturanız kesilir ve tercihinize göre gönderilir.

Evet, Havale-Eft veya Kredi Kartınızla 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sonrasında işlem sırasına göre hemen veya birkaç dakika içerisinde hesabınız aktifleştirilir.